הבמה שלך – ערב שכולו עוצמה נשית

הזמר והיוצר דני רובס, פמיניסט גאה, בבלוג אישי על מופע מיוחד אותו הוא מנהל מוסיקלית ושלכבודו כתב והלחין שיר חדש, ומזמין אתכם להיכל התרבות ת"א ב-2.12, לקחת חלק באירוע החשוב של החורף

הבמה של "היכל התרבות" ראתה המון מופעים ואירועים מרגשים. גם אני עמדתי שם כמה פעמים, כשהדי הענקים שניגנו ושרו שם מהדהדים מן הקירות. אבל ב 2 בדצמבר הקרוב – זו תהיה התרגשות מיוחדת במינה. לקראת אירוע ההתרמה השנתי של עמותת "ילדים בסיכוי" התאספה קבוצה מפוארת של זמרות מהשורה הראשונה בארץ, תותחיות אחת אחת, לערב מרגש ומלא משמעות בסימן העצמה נשית ומוסיקה של- ועל- נשים.

לכבוד האירוע, אותו יש לי הכבוד לנהל מוסיקלית, כתבתי שיר מיוחד בשם "הבמה שלך" שמבצעות בכישרון עצום ובאור גדול ריקי גל, לאה שבת, מאיה בוסקילה, אילאיל ותהילה פרץ – שמכירה מקרוב את העמותה ואת עבודתה מניסיון אישי. החוויה היתה לא פחות ממרטיטה… השיר אומר" "את שוברת לרסיסים את קיר הפחד \ קחי לך, הבמה שלך…\ מכשולים תמיד יהיו שם, אבל גם כשלא ילך – \ את תוליכי בקולך…\. וכך, בהולכת הזמרות המופלאות האלה, אכן היה.

 

ולכם יש הזדמנות בערב הזה לא רק לחוויה בלתי חוזרת, אלא גם לתרומה משמעותית למטרה קדושה.

אז תנו גם אתם להרכב הזמרות הסופר מוכשרות שכולל את בנות A-WA, אילאיל, אסתר רדא, דנה אינטרנשיונל, דנה ברגר, לאה שבת, מאיה בוסקילה, נרקיס, ספיר סבן, קרולינה, רונה קינן וריקי גל, יחד עם הזמרות האורחות תהילה פרץ וצליל דיין, להוליך אתכם בקולן המופלא. המופע ישודר בשידור חי בגלי צה"ל, ותנחה אותו הדר מרקס מגלגלצ.

כנסו למופע כאן רכשו כרטיסים ותתרמו למטרה חשובה ביותר. 

כפמיניסט מוצהר, בתקופה בה הקולות הנשיים מודרים לעיתים מבמות רבות, אני גאה לקחת חלק באירוע ששם את הקול הנשי במרכז. אני מזמין את כולכם – נשים וגברים, לבוא ולתמוך – בקול הנשי, ביוצרות מוכשרות וכמובן, בעמותת "ילדים בסיכוי" שמקדישה את המופע הזה להעצמתן של ילדות וצעירות בסיכון הגדלות בפנימיות.

נתראה במופע,

דני רובס