השכרת אולם הרצאות

השכרת אולם להרצאות

הפקת הרצאה מקצועית ורצינית היא עניין מורכב כמו כל אירוע. גם במקרה של השכרת אולם הרצאות אסור להתפשר על היבטים כמו מיקום, עיצוב, אווירה, נוחות וכדומה.

השכרת אולם הרצאות

היתרונות של היכל התרבות על-שם צ'רלס ברונפמן:

  1. השכרת אולם להרצאה בתוך היכל התרבות התל אביבי על-שם ברונפמן, מאפשרת לאורחים גישה נוחה אל מקום האירוע. המיקום המרכזי בעיר תל אביב הוא יתרון משמעותי המאפשר הגעה נוחה מכל מקום בארץ, ברכב פרטי או בתחבורה ציבורית, מה שמגדיל את אחוזי ההשתתפות באירוע ואת הצלחתו הכללית.
  2. השכרת אולם כהיכל התרבות מתאים להרצאות באזור המרכז בכלל ובתל אביב בפרטומשדרת לבאי הכנס או ההרצאה כי מדובר באירוע חשוב ומרכזי שההשתתפות בו משמעותית.
  3. השכרת אולם להרצאה לוקחת בחשבון עיצוב ואווירה. היכל התרבות צ'רלס ברונפמן מעוצב בצורה אלגנטית ומהודרת, המשפיעה על מיתוג ההרצאה כולה והופכת את האירוע ליוקרתי ומזמין.
  4. השכרת אולם להרצאה בתל אביב מאפשרת לאורחיםלשלב את הביקור באולם עם שגרת חייהם בעיר ובכלל. תל אביב מציעה פתרונות לינה, קולינריה, השכרת כלי רכב שונים.ועוד
  5. האולם מאובזר בציוד הקרנה, הגברה ותאורה מהחדשנים והמקצועיים בעולם.ומתאים למגוון הרצאות ולכמות קהלים גמישה.

השכרת אולם הרצאות

אל תתפשרו על לוקיישן ההרצאה שלכם. הוא זה שבסופו של דבר מעניק מעטפת חיצונית אסתטית מעוררת השראה לאירוע שכולו תוכן והשילוב הזה הוא מה שיהפוך את ההרצאה שלכם לאירוע מבוקש.

נשמח לעמוד לרשותכם

החוויה המשלימה של היכל התרבות: כל היתרונות לכנסים ולאירועים מושלמים

בהיכל התרבות שילוב נדיר וייחודי של תשתית חדשנית ומתקדמת, כיאה למבנה ששופץ מן היסוד לפני שנים ספורות, עם מיקום מרכזי ונגיש, ומעל לכל – ההיסטוריה העשירה של ההיכל, שאירח בין כתליו כמה מאירועי התרבות החשובים והמרגשים בתולדות המדינה, ורשימה ארוכה של אמנים בינלאומיים. שורת היתרונות של היכל התרבות כוללת את המיקום הייחודי במרכז תל אביב, בלבו של רובע התרבות השוקק של ישראל, ובמרחק נגיעה ממרכזי העצבים הפוליטיים, הפיננסיים והעסקיים של המדינה. יתרונות בולטים נוספים הם הנגישות הקלה בתחבורה הציבורית וברכב פרטי, והחניון החדיש והמרווח; מבנה הקופה, ולו חזית הפונה לרחוב; שירותי האבטחה הקבועים, כניסת האמנים הנוחה (שיכולה לשמש גם ככניסת אח"מים); הבמה המודולרית, תשתיות התאורה והשמע החדישות; האכסדראות ספונות השיש והמרפסות המשקיפות אל הנוף התל-אביבי, 120 תאי השירותים, הנגישות המלאה של המתחם כולו לאנשים עם מוגבלות, דלפקי בית הקפה במפלסים השונים, ומעל לכל – האווירה הייחודית שיש רק בהיכל התרבות של תל אביב. הצוות המקצועי, המסור והמנוסה שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בתכנונו ובהקמתו של אירוע מושלם. 

תמונות מאירועים קודמים

יתרון מרכזי נוסף של היכל התרבות תל אביב הוא השילוב בין האולמות, המאפשר קיום אירועים מורכבים ורבי-משתתפים (עד 3000 איש). באירועים כגון אלה יש משמעות רבה לקיומם של שלושה אולמות בגדלים שונים תחת קורת גג אחת, בהם ניתן לקיים במקביל מושבי מליאה, פאנלים מצומצמים, ירידי דוכנים ומפגשי הנהלה – והכל באווירה המיוחדת ורבת ההדר של היכל התרבות.