אולם כנסים במרכז אולם כנסים בתל אביב

אולם כנסים בתל אביב – מכל הסיבות הנכונות

כשאתם מחפשים אולם כנסים במרכז עבור האירוע שלכם, אולם כנסים בתל אביב דוגמת היכל התרבות על-שם צ'רלס ברונפמן, יכול להוות פתרון אלגנטי ונוח.

אולם כנסים במרכז

  • הגישה הנוחה לכל אולם כנסים בתל אביב מכל מקום בארץ, מאפשרתלאורחים להגיע לכל אירוע. כשהמוזמנים מגיעים לאירוע נינוחים ורגועים אחרי נסיעה קלילה ויודעים שגם בסופו ממתינה להם חוויה דומה, הם נהנים הרבה יותר, האירוע והמסרים שאתם מעוניינים להעביר באמצעותו, נטמעים היטב.
  • אולם כנסים במרכז מאפשר לשלב את האירוע עם פעילויות נוספות. אם אתם מפיקים אירוע עסקי או כנס משקיעים ולקוחות, אתם יכולים לשלב את הנוכחות באירוע, עם פעילות נוספת שתשדרג אותו. ביקור במוזיאון, סיור קולינרי ועוד – אירוע שנערך בין כתלי אולם כנסים בתל אביב מאפשר לכם להעניק לאורחים חוויה הוליסטית ייחודית.
  • תל אביב היא בירת התרבות והעשייה העסקית של ישראל ולכן גם אולמות כנסים בתל אביב בה מתוכננים ובנויים להכיל כמות גדולה של אנשים, עבור אירועים מכל סוג.

אולם כנסים בתל אביב

איך תבחרו אולם כנסים במרכז?

לעתים לא פשוט לבחור אולם כנסים בתל אביב מתוך ההיצע הקיים ולכן חשוב להביא בחשבון כמה קווים מנחים שיכוונו אתכם בבחירה. ראשית, רצוי להגדיר את התקציב לטובת האירוע וספציפית תקציב המוגדר לאולם. ע"פ קריטריונים אלה יהיה לכם הרבה יותר פשוט לברור מתוך ההיצע. שנית, העריכו כמה אורחים מוזמנים לכנס וכך תוכלו לבחור אולם כנסים במרכז אשר מספיק גדול להכיל את כולם, או לחלופין אולם כנסים אינטימי המתאים לאירועי בוטיק. כמו כן, הקפידו לבחור אולם כנסים בעיצוב אלגנטי, שישרה אווירה מכובדת על האירוע, כמו היכל התרבות על-שם צ'רלס ברונפמן.

נשמח לעמוד לרשותכם

החוויה המשלימה של היכל התרבות: כל היתרונות לכנסים ולאירועים מושלמים

בהיכל התרבות שילוב נדיר וייחודי של תשתית חדשנית ומתקדמת, כיאה למבנה ששופץ מן היסוד לפני שנים ספורות, עם מיקום מרכזי ונגיש, ומעל לכל – ההיסטוריה העשירה של ההיכל, שאירח בין כתליו כמה מאירועי התרבות החשובים והמרגשים בתולדות המדינה, ורשימה ארוכה של אמנים בינלאומיים. שורת היתרונות של היכל התרבות כוללת את המיקום הייחודי במרכז תל אביב, בלבו של רובע התרבות השוקק של ישראל, ובמרחק נגיעה ממרכזי העצבים הפוליטיים, הפיננסיים והעסקיים של המדינה. יתרונות בולטים נוספים הם הנגישות הקלה בתחבורה הציבורית וברכב פרטי, והחניון החדיש והמרווח; מבנה הקופה, ולו חזית הפונה לרחוב; שירותי האבטחה הקבועים, כניסת האמנים הנוחה (שיכולה לשמש גם ככניסת אח"מים); הבמה המודולרית, תשתיות התאורה והשמע החדישות; האכסדראות ספונות השיש והמרפסות המשקיפות אל הנוף התל-אביבי, 120 תאי השירותים, הנגישות המלאה של המתחם כולו לאנשים עם מוגבלות, דלפקי בית הקפה במפלסים השונים, ומעל לכל – האווירה הייחודית שיש רק בהיכל התרבות של תל אביב. הצוות המקצועי, המסור והמנוסה שלנו ישמח לעמוד לרשותכם בתכנונו ובהקמתו של אירוע מושלם. 

תמונות מאירועים קודמים

יתרון מרכזי נוסף של היכל התרבות תל אביב הוא השילוב בין האולמות, המאפשר קיום אירועים מורכבים ורבי-משתתפים (עד 3000 איש). באירועים כגון אלה יש משמעות רבה לקיומם של שלושה אולמות בגדלים שונים תחת קורת גג אחת, בהם ניתן לקיים במקביל מושבי מליאה, פאנלים מצומצמים, ירידי דוכנים ומפגשי הנהלה – והכל באווירה המיוחדת ורבת ההדר של היכל התרבות.