הפצ׳ה קוצ׳ה חוגג 20!

פצ'ה קוצ’ה, ערב אמנות ויצירה מרתק, שונה וייחודי, המפגיש אמנים, אנימטורים, צלמים, מעצבים תעשייתים, גרפיקאים, הוגים, רקדנים, מוסיקאים וכאלה שפשוט מסרבים להיכנס תחת הגדרה ברורה, על במה אחת. לכל אחד מהמציגים יש 6:40 דקות להביע את עצמו על במה. פצ'ה קוצ'ה נולד כערב חד פעמי בטוקיו וכיום הוא מתקיים בלמעלה מ-1000 ערים שונות בעולם, כשבתל אביב מתקיים ערב הפצ'ה קוצ'ה הגדול ביותר בעולם.

פצ'ה קוצ'ה הגיע לתל-אביב ב-2007 בתוך המזוודה של ענת ספרן שקראה לדגל לאיתי מאוטנר ומאז השניים אוצרים ומנחים יחדיו את הפנומנה התרבותית הזו.

צלע נוספת במשולש הפצ'ה המקומי היא חברת ההפקה האיכותית פאזה שפרשה את חסותה עליו החל מהערב השני בסדרה מתוך אמונה ואהבה גדולה ליצירה המקומית. במרץ הקרוב יתקיים הפצ׳ה קוצ׳ה ה-20 במספר בהיכל התרבות בתל אביב. גם השנה לאור הביקוש נקיים ארבעה סבבים זהים, שניים בערב, בשני ערבים ברצף.

גם השנה נחשוף יוצרים ויוצרות, מתחומים שונים ומגוונים, שהמשותף לכולם הוא עשייה מקורית, מרתקת ומסקרנת שמרטיטה את המח ומאתגרת את הלב: שירן ספיר מאיירת ביד אמן זיכרונות ילדות של ילדת מפתח שאספה את הפתקים שהשאיר לה אבא; תאטרון החנות מחייה תסכיתי רדיו משנות החמישים; מורן דובשני מכליאה בין מכשור רפואי לתיבת נגינה ומאפשרת לכל אחד להקשיב לנגינה ליבו הייחודית; דניאלה מרוז קולנוענית ומתעמלת אמנותית בעברה, יוצרת סרטי סטופ מושן שמפגישים בין תנועת הגוף לדימוי הזז ומנסחת שפה ויזואלית ייחודית ועוד…

להשכרת אולם כנסים ומופעים לחצו כאן