פסטיבל החורף ה -1

לרגל חגיגות ה 60 של היכל התרבות – הצגנו לראשונה את פסטיבל החורף שהתקיים בין 1-3 לפברואר. פסטיבל החורף ה 1 מסוגו מהווה פתיח למסורת עתידית הכוללת מגוון מופעים מן השורה הראשונה בתרבות הישראלית.

פסטיבל החורף ה-1 היכל התרבות ע"ש צרלס ברונפמן

הפסטיבל התקיים למשך 3 ימים והציג מופעים שונים למגוון רחב של קהלים. את הפסטיבל פתח יהודה פוליקר במופע בכורה לציון 30 שנה לתקליט 'אפר ואבק' – בליווי 13 נגנים על במת ההיכל שהצליח לסחוף את הקהל ולרגש. במקביל, הופיע ההרכב המוזיקלי 'החצר האחורית' של יענקל'ה רוטבליט ושלושה מוזיקאים נוספים: תומר יוסף, איתמר ציגלר וגדי רונן שהקפיצו את הקהל.

למחרת, ריטה הציגה מופע מרגש כשאירחה לראשונה על הבמה את ביתה משי קליינשטיין באלבום המוצלח 'ניסים שקופים'.

מתוך המופע של ריטה. צילום: שלומי פינטו

עוד באותו הערב, באולם 'צוקר' התקיים המופע של ההרכב המוזיקלי המתחדש 'קצת אחרת': שלמה גרוניך, שלמה יידוב ושם טוב לוי אשר סיפקו לקהל חוויה נוסטלגית חד פעמית.

לסיום הפסטיבל התארח הרכב 'מג'יקל מיסטרי' בהופעת מחווה לביטלס לכל המשפחה (שבת בבוקר) שנהנו גם מקבלת פנים צבעונית וקרקסית.

במוצ"ש חתמנו את הפסטיבל עם הלהקה המיתולגית 'החברים של נטאשה' במופע אקוסטי שמיימי שהשאיר לנו טעם לעוד. קשה להתעלם מהאווירה הססגונית באכסדראות ההיכל בהם חגגנו עם דוכני בירה, יין וגבינות, ורקדנו לצלילי המוזיקה העליזה של הרכבי מוזיקה מגגונים שהעניקו פן תרבותי ויוצא דופן כגון: 'סווינג דה ג'יטאן', 'ג'אז מין' של אלון הלל ו'קובה סטייל' מה שהוסיף לפסטיבל אווירה בינלאומית.

ללא ספק זוהי תחילתה של מסורת ארוכת שנים אצלנו בהיכל.

להשכרת אולם מופעים או אולם כנסים לחצו כאן