פסטיבלים

פסטיבל החורף 3:

בפסטיבל החורף 3 של היכל התרבות הצגנו שנים עשר מופעי מוזיקה בהם השתתפו מיטב האומנים, ישראלים ובינלאומיים במהלך סופ"ש מוזיקלי שהתקיים בתחילת פברואר 2020 בשלושת האולמות.

פתיחת הפסטיבל-באולם לואי, חגיגית במיוחד עם ההרכב שביצע את שיריו של דויד בואי Bowie Celebration.

בהמשך לקחו חלק והופיעו עמיר בניון שאירח את ברי סחרוף וארכדי דוכין, 'דני גידי וחברים' שהקפיצו את הקהל, המופע החדש של דיקלה – 'חופשייה' שאירחה את אביב גפן.

על במת אולם צוקר הופיעו אסף אמדורסקי עם חמישיית קרני פוסטל, שולי רנד במופע 'תשליך', ויקטוריה חנה שאירחה את ריף כהן, נקמת הטרקטור שחגגו 30
שנות יצירה. ערן צור ארח את אביב גדג'.

במועדון סלע בישיבה אינטימית סביב שולחנות עם כוס יין, הופיעו ההרכבים של אלי מגן ועדי רנרט במופע ג'אז משובח, הילה כהן אלעזר בערב משירי דויד גרוסמן וענת מלמוד.

הביצועים שאהבנו...

הכוכבים של פסטיבל החורף

פסטיבל החורף 2:

פסטיבל החורף 1:

בחורף 2018 היכל התרבות בתל אביב חגג 60 שנה להיווסדו. במסגרת החגיגות התקיים, לראשונה, פסטיבל חורף עם מיטב האמנים ומופעים מרגשים
במהלך 60 השנים בהם קיים היכל התרבות בתל אביב, נרשמו רגעים מכוננים בהיסטוריה התרבותית של זמננו.
פסטיבל החורף הראשון בהיכל התרבות התקיים בין התאריכים 1-3.2.18 הפסטיבל מתעתד להפוך למסורת. הרעיון הוא לקיים פסטיבל שיארח יוצרים ישראליים ומגוון תרבויות המייצג את הפסיפס הישראלי, מופעים חדשים לצד מופעי איחוד מרגשים וחד פעמיים. הפסטיבל התקיים בכל חללי ההיכל למשך שלושה ימים.
הפסטיבל נפתח ביום חמישי במופעו של יהודה פוליקר, 30 שנה ל"אפר ואבק", 30 שנה לאחר צאת אלבום המופת, יעלה מופע חד פעמי באולם לואי, שישלב בין שירי האלבום לקלאסיקות ולהיטים מכל התקופות.

באולם צוקר הופיעה להקת "החצר האחורית", במופע מיוחד לרגל הפסטיבל. למחרת (בצהרי שישי) הופיעה ריטה באולם לואי עם מופעה החדש "ניסים שקופים", ולרגל הפסטיבל, התארחה לראשונה במסגרת המופע את בתה משי. באולם צוקר, עוד באותו הערב התקיים מופע איחוד מרגש והיסטורי להרכב "קצת אחרת", עם שלמה גרוניך, שם טוב לוי ושלמה ידוב. 

בשבת בבוקר התקיים באולם צוקר המופע "ביטלס לכל המשפחה", של להקת MAGICAL MYSTERY TOUR, ובערב הופיעה הלהקה "החברים של נטאשה", במופע אקוסטי, בו תבצע את להיטיה הגדולים שהפכו לנכסי צאן וברזל מתוך האלבומים "החברים של נטאשה", "שינויים בהרגלי הצריחה" ו"רדיו בלה בלה", בעיבודים אקוסטיים חדשים במיוחד למופע.

באכסדראות ההיכל ובמרפסות המעוצבות התארחו מופעי מיצג מוזיקליים, פעילות תוכן מגוונת, ברים של, יין ובירה באווירה חורפית.
המטרה היא להמשיך ולהיות הבית של אמני ישראל – אמנים ותיקים לצד צעירים ולקיים בלב ליבה של תל אביב סופ"ש של חגיגה מוזיקלית באווירה ייחודית. בנוסף התקיימו מופעים פתוחים לקהל הרחב ברחבת ההיכל, במימון עיריית תל אביב ובהפקה של מחלקת המופעים, כך שהחגיגה התקיימה מחוץ ובתוך ההיכל.