מאחורי השירים – עונה שניה
מאוחרי השירים יואב קוטנר מארח
הירשמו לעדכונים

"מאחורי השירים" - עונה שניה

תאריכים:

05.03.20 - 07.11.19

אולם:

צוקר

תחילת המופע:

20:30

חברי היכל התרבות זכאים לרכוש מנוי לסדרה בהנחה ייחודית:

280 ₪ במקום 350 ₪ לזמן מוגבל ועד גמר המלאי – בציון קוד 2211

ביותר משלושים שנות הקריירה שלו, ברדיו ובטלוויזיה, פגש יואב קוטנר עשרות מטובי היוצרים והמבצעים במוזיקה הישראלית. בפגישות אלו נוצר במשך השנים קשר אישי מיוחד בין המרואיינים והמראיין, ונשמע כאילו השיחה שלהם היא מפגש בין חברים.

בסדרה "מאחורי השירים" המתקיימת זו העונה השניה ובבלעדיות באולם צוקר, בהיכל התרבות תל-אביב מעביר קוטנר את התחושה הזו אל הבמה. בשיחה אישית, נעימה אך מעמיקה, נכנסים האמנים אל מאחורי הקלעים של יצירתם ודרכם האמנותית. זו אינה הופעה רגילה וגם לא רק שיחה… זהו שילוב ייחודי של השניים – מדברים מוזיקה.

אחינועם ניני 7.11.19
כמעט 30 שנה לתחילת הקריירה של אחינועם וגיל דור עם האלבום -"אחינועם ניני וגיל דור בהופעה חיה" והם לא מפסיקים לחפש דרכי ביטוי חדשות, בעברית ואנגלית, בג'אז ורוק, מוזיקה אתנית ומוזיקה קלאסית, שירים מקוריים ומזמורים נפוליטניים, הם צמד ובתמיכתו היא המובילה. עם החיבור שלה לתימניות בשורשיה והאמריקניות שבהתבגרותה היא מצאה את קולה המיוחד, משלבת אילתור וחופש עם דיוק מופלא בשירתה הצלולה. היא מצליחה מאד גם בעולם, כבר כמעט 30 שנה , ותמיד בדרכה שלה וללא כל מורא . ביושר חריצות וכישרון ענק ויוצא דופן.
הפנים היפות של התרבות הישראלית – אחינועם ניני
השגרירה מס. 1 של ישראל ברחבי העולם!

מתי כספי 19.12.19
מתי כספי הוא כנראה המוזיקאי הישראלי הפורה ביותר בזמר העברי החדש. בחמישים שנות פעילותו הוא הלחין, עיבד, הפיק, ניגן ושר מאות שירים שהפכו ללהיטי ענק ולקלסיקה ישראלית. תמיד עם כישרון מלודי מדהים, תמיד במגוון סגנונות מוזיקליים, המצאות הפקה, סאונד וביצוע, שיתופי פעולה מרתקים עם מוזיקאים אחרים… מבלי לוותר אף פעם על ייחודיותו. אין אף מוזיקאי ישראלי אחר שעשה כל כך הרבה, בכמות ובאיכות. והוא גם איש שיחה מאד מצחיק.

רונה קינן 2.1.20
כבר כשהיתה בת 18 נחשבה רונה קינן להבטחה גדולה במוזיקה הישראלית. זמן קצר לאחר מכן היא התחילה לממש כמלחינה, כותבת, זמרת וגם גיטריסטית יוצאת מהכלל. תחילה בשותפות עם אחרים (ערן צור בשירי יונה וולך, טל גורדון) ומשנת 2004 בעיקר כסולנית. חמישה אלבומים נהדרים, אין ספור הופעות, ויצירה שמתפתחת ומעמיקה, לא מוותרת על אמירה אישית וחברתית פוליטית… תמיד בקול צלול ונקי, בשירה שמשלבת עדינות ודיוק וכבוד לטקסט עם צרחה שקטה.

דני רובס 5.3.20
הוא לגמרי סלף-מייד-מאן. לימד את עצמו לנגן, להלחין, לכתוב, לשיר, לעמוד על במה. תחילה בעזרת שותפים כמו שלמה ארצי, אריק סיני, מתי כספי ועוד, ומאז 1983 כזמר ויוצר עצמאי בעל זהות מיוחדת ואמירה אישית שנשמעת… לגמרי הוא. לא דומה לאף אחד אחר. 11 אלבומי סולו, אלפי הופעות, והמון שירים נפלאים לעצמו ולאחרים הפכו את רובס לאחד האמנים המצליחים והיציבים של ימינו.

מחיר הסדרה 350 ₪
מחיר כרטיס בודד 110 ₪

הופעות נוספות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן