דוד ד'אור ועמיר בניון – מופע סליחות משותף
דוד ד'אור ועמיר בניון - מופע סליחות משותף

דוד ד'אור ועמיר בניון - מופע סליחות

תאריכים:

אולם:

לואי

תחילת המופע:

20:30

דוד ד'אור ועמיר בניון, שניים מהזמרים הייחודיים בישראל, במופע סליחות משותף וחד פעמי
אורח מיוחד: ישי ריבו

שיתוף פעולה ייחודי ומרגש בין שני זמרי נשמה ענקיים ופנומנאליים. בניון וד'אור במפגש מוסיקלי נדיר, בסימן הסליחות, הלא הן התפילות המיוחדות, הנאמרות בבית הכנסת בימי החול בחודש אלול ובעשרת הימים הראשונים של חודש תשרי.

בניון וד'אור נוגעים בנקודה הפנימית שבכל אחד מאיתנו, מתחברים לשורש היהודי המשותף לכולנו מחברים ומאחדים דרך השירה הנוגעת בנימי הנשמה.

צלם: אריאל בשור

החוויה המוסיקלית הייחודית, מרגשת ונוגעת, מניעה למחשבה, אך גם למעשה. הכל, תחת מעטפת הפיוס, התרוממות הנפש והאנושיות שבסליחה.

דוד ועמיר: " זוהי התרגשות גדולה עבורנו לשתף פעולה ולשיר יחד, אנחנו מרגישים שהשירה שלנו נמצאת על אותו תדר, שיש בינינו חיבור חזק ומדויק אשר מאפשר לנו להתכנס למופע הזה, לשיר, להתפלל ולפתוח שערי שמיים.."

בניון וד'אור הפיקו את המופע מוסיקלית, בשיתוף עם אודי תורג'מן. ביחד, הם יבצעו פיוטים וניגונים באווירה יהודית, לצד שיריהם האהובים: עומד בשער, ניצחת איתי הכל, קול מהשמיים, פתח ליבך, אבינו מלכנו, עננו, אל נורא עלילה, אדיר ונאור, אדון הסליחות ועוד.

"קרוב לשעתיים עם אמפי עמוס בקהל מגוון, שקיבל מנה כפולה של פיוטים לצד שירים מוכרים ואהובים משני אמני נשמה חשובים בסצנה המוסיקלית הישראלית, היהודית, רגעים של התרוממות הנפש לצד דקות לא מועטות של ביט מקפיץ עם לחנים עתיקים, חפלת הימים הנוראים בהאזנה לביצועים מצוינים של השניים המלווים בהרכב נגנים עשיר שכלל את הפיוטים והניגונים באווירה היהודית, לצד שיריהם האהובים…"(יובל אראל)

הופעות נוספות

גלילה לראש העמוד
רגע לפני שאתם עוברים לרכישת הכרטיסים,
האם אתם כבר חברים שלנו?
חברי ההיכל נהנים מהטבות מיוחדות והם הראשונים לדעת על כל המופעים החדשים.
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה!

* השדות המסומנים הינם שדות חובה

היי, נחמד שקפצתן/ם לבקר :)

החברים שלנו הם הראשונים לדעת על המופעים החדשים
וגם נהנים מהנחות והטבות מיוחדות השמורות רק להם!
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה :)

* הקדימו הגעתכן/ם, המופעים מתחילים בשעה הנקובה על הכרטיס שברשותכן/ם, מאחרים יופנו להושבה ביציע.

Call Now Button דילוג לתוכן