מוש בן ארי מארח את רועי זוארץ – מופע אקוסטי
מוש בן ארי - היכל התרבות

מוש בן ארי מארח את רועי זוארץ

תאריכים:

אולם:

צוקר

תחילת המופע:

21:00

המופע במסגרת אירועי השקת אולם המופעים החדש-אולם צוקר בהיכל התרבות תל אביב.

בקיץ הקרוב מוש בן ארי יספר לנו הכל במופע אקוסטי חדש בו יגיש את הקלסיקות היפות באופן אינטימי כשהוא בגיטרה וכלי נגינה מיוחדים המזוהים עם המוסיקה שהביא אלינו לפני למעלה מעשרים שנה היכן שהתחיל את דרכו המוסיקאלית. את בן ארי ילוו רועי זוארץ בפסנתר ושחר קצ'קה בכלי הקשה ובין לבין ישולבו סיפורים אישיים מכל השנים.

מוש בן ארי: "כשהתחלתי את הדרך לפני למעלה מ-20 שנה, הבטחתי לעצמי שתמיד אעשה מה שעושה לי טוב, מה שגורם לי להתרגש – ושתמיד אשיג את החלום המוסיקלי שלי. בדינאמיות היומיומית, לפעמים הולכים לאיבוד בעומס הגדול. באינסוף המופעים והפרויקטים, חשוב לי לעצור מדי פעם ולהבין מה מעורר בי את התשוקה להמשיך. מכאן נולד הרצון שלי למופע חדש, שמושתת על שירים מכל הזמנים, מוכרים יותר ופחות – כאלה שאני יכול להגיש בצורה חדשה, ולאפשר לקהל לחוות אותם באופן אינטימי יותר. אני מאמין שאדם, כל אדם, שקם בבוקר לדבר שהוא אוהב לעשות, יעשה אותו הכי טוב שיש. זה המוטו ועמוד האש ששומר עליי ועל הקהל שלי כל כך הרבה שנים".

המופע יכלול להיטי ענק של בן ארי כמו: אנצלתני לי סימן,  משא ומתן , את , יה , הנה הוא בא כמו בחיים,ואיך שלאJah is onעוד היום דרךמה עושיםשיר למעלותרסיסיםבטח שאבואתן תכוחסתכל לי בעינייםפתאוםפרח וגם שירים שלא נוגנו בשנים האחרונות והקהל צמא להם, כמו: איך הוא מעזעד שתבואי,לא יודע איך לומר בךכמה שאני אוהב ורבים אחרים.

הופעות נוספות

גלילה לראש העמוד
רגע לפני שאתם עוברים לרכישת הכרטיסים,
האם אתם כבר חברים שלנו?
חברי ההיכל נהנים מהטבות מיוחדות והם הראשונים לדעת על כל המופעים החדשים.
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה!

* השדות המסומנים הינם שדות חובה

היי, נחמד שקפצתן/ם לבקר :)

החברים שלנו הם הראשונים לדעת על המופעים החדשים
וגם נהנים מהנחות והטבות מיוחדות השמורות רק להם!
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה :)

* הקדימו הגעתכן/ם, המופעים מתחילים בשעה הנקובה על הכרטיס שברשותכן/ם, מאחרים יופנו להושבה ביציע.

Call Now Button דילוג לתוכן