מירי מסיקה
מירי מסיקה -היכל התרבות

מירי מסיקה

תאריך:

  • 14.02.18

אולם:

לואי

תחילת המופע:

21:00

אורחת מיוחדת: גליקריה

מירי מסיקה מגיעה להיכל התרבות בת"א עם מופע וחגיגי ומיוחד ב- 14.2 ערב ה  Valentine's Day ובו תארח את גליקריה. יחד הן יוצרות שילוב קולות ונוכחות נשית עוצמתית וחד פעמית.

במופע תבצע מירי שירים מאלבומה החדש "אלוהי הדברים הקטנים" ולהיטים מכל האלבומים: מלך, באה אליכם, לשם, זהרה, אף אחת, עכשיו אתה חוזר בחזרה, ממי, תשים תשים ועוד רבים וטובים. בעיבודים חדשים, בסאונד ותאורה ייחודים ובהופעה עוצמתית ומרגשת.

כיום, עשור מאז פרצה לתודעת הקהל וזכתה בכל תואר אפשרי, הפכה מירי מסיקה לחלק בלתי נפרד מהפסקול הישראלי, עם רפרטואר עשיר ומגוון ואינספור הופעות מצליחות על הבמות הגדולות ביותר בכל רחבי הארץ אשר קיבעו את מעמדה כאחת מהזמרות הטובות והמוערכות בישראל.

מן הביקורות:

"האלבום הכי חשוב שלה עד כה. אולי גם הכי טוב שהקליטה. הוא יפה עד כאב. בעיקר מפני שהיא מתחברת בו, ללא פילטרים כמעט, למהות שלה כאמנית וכזמרת, כאדם, כאישה וכאםהיא מאופקת, שקולה וממוקדת, מדויקת, מזוככת ומזוקקת." (עמוס אורן, הבמה)

לא מופרך להגיד שמדובר באחד האלבומים הטובים בקריירה שלה, אולי הטוב ביותר מאז הראשון. מסיקה היא לא רק הקול העוצמתי שלה, היא גם זיקית שמסוגלת להשתלט על מגוון רחב של סגנונות.." (נדב מנוחין, וואלה!)

הופעות נוספות

גלילה לראש העמוד
רגע לפני שאתם עוברים לרכישת הכרטיסים,
האם אתם כבר חברים שלנו?
חברי ההיכל נהנים מהטבות מיוחדות והם הראשונים לדעת על כל המופעים החדשים.
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה!

* השדות המסומנים הינם שדות חובה

היי, נחמד שקפצתן/ם לבקר :)

החברים שלנו הם הראשונים לדעת על המופעים החדשים
וגם נהנים מהנחות והטבות מיוחדות השמורות רק להם!
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה :)

* הקדימו הגעתכן/ם, המופעים מתחילים בשעה הנקובה על הכרטיס שברשותכן/ם, מאחרים יופנו להושבה ביציע.

Call Now Button דילוג לתוכן