מקסים ונגרוב – רסיטל בהשתתפות ואג פפיאן
מקסים ונגרוב - רסיטל בהשתתפות ואג פפיאן

מקסים ונגרוב - רסיטל בהשתתפות ואג פפיאן

תאריך:

  • 07.11.18

אולם:

לואי

תחילת המופע:

20:00

קונצרט של מקסים ונגרוב זה תמיד אירוע חשוב – חן לשוחרי מוסיקה קלאסית מנוסים וחן למתחילים, שעושים את הצעדים הראשונים בעולם המוסיקה.

נגינתו של ונגרוב הינה בעלת תכונה נדירה: הוא יודעת להגיע לליבו של כל אחד מהמאזינים. ונגרוב מנגן מעומק הלב, על מיתרי נשמתו הנעלה – ואין מקום לזיוף הכי קטן. המוסיקה שנוצרת תחת אצבעותיו של מאסטרו ונגרוב, מלאה באנרגיה מיוחדת שאופיינית רק לו. נגינתו של ונגרוב היא מעבר לביצוע מוסיקאלי – היא הופכת למעשה יצירתי בפני עצמו. מאסטרו ונגרוב הוא לא רק הכנר, המבצע אלא גם שותף מלא של המלחין, לכן כל יצירה בביצועו הופכת לתגלית. המוסיקה המוכרת והידועה אצלו נשמעת אחרת, נפתחת מהצד הלא מוכר והבלתי צפוי שלא שמעו בה קודם.

ולא בכדי מקסים ונגרוב נשאר במשך שנים רבות אחד המוסיקאים המבוקשים בעולם של המוסיקה הקלאסית. ההוכחה לכך הם פרסים ותארים רבים שקיבל, ביניהם 2 פרסי ה"גראמי" ורשימת ההופעות העמוסה לכמה שנים קדימה של מאסטרו ונגרוב.

קונצרט הרסיטל היחיד של מקסים ונגרוב שיתקיים בהיכל התרבות תל-אביב בחודש נובמבר הקרוב – הוא הזדמנות נדירה לחוש את האנרגטיות המיוחדת של ונגרוב, לפתוח לעצמכם את עולם המוסיקה הקלאסית הנפלאה, אליו מקסים ונגרוב שייך מגיל צעיר.

בתכנית שמאסטרו ונגרוב הכין במיוחד לרסיטל בתל אביב, ינוגנו יצירות של ברהמס, אנסקו, ראוול, ארנסט ופאגאניני. הקונצרט יועבר בהשתתפות הפסנתרן והמנצח ואג פפיאן, חברו הטוב של מקסים ונגרוב.

הופעות נוספות

גלילה לראש העמוד
רגע לפני שאתם עוברים לרכישת הכרטיסים,
האם אתם כבר חברים שלנו?
חברי ההיכל נהנים מהטבות מיוחדות והם הראשונים לדעת על כל המופעים החדשים.
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה!

* השדות המסומנים הינם שדות חובה

היי, נחמד שקפצתן/ם לבקר :)

החברים שלנו הם הראשונים לדעת על המופעים החדשים
וגם נהנים מהנחות והטבות מיוחדות השמורות רק להם!
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה :)

* הקדימו הגעתכן/ם, המופעים מתחילים בשעה הנקובה על הכרטיס שברשותכן/ם, מאחרים יופנו להושבה ביציע.

Call Now Button דילוג לתוכן