מופע פתיחה חגיגי
A Bowie Celebration

A Bowie Celebration

תאריכים:

אולם:

לואי

תחילת המופע:

21:00

הנחת דיגיתל

EgoEast הפקות ו – Music Business הפקות גאים להציג: נגני הלהקה המקורית שניגנה עם דיויד בואי במופעים חיים ובהקלטות אלבומיו מגיעים לישראל.

"זה לא להקת קאברים. זו הלהקה בפועל. זה קרוב ככל שאתה הולך להגיע לבואי" …….(Evan Rachel Wood)

Mike Garson, Gerry Leonard, Carmine Rojas, Alan Childs

יארחו על בימת היכל התרבות והאודיטוריום את: Sass Jordan, Simon Westbrook ומישראל: מיי פיינגולד.

הקריירה המוזיקאלית של בואי שנפרסה על 5 עשורים זכתה להוקרה בזכות חלוציותו בסגנונות מוסיקליים רבים ושילוב תחומי אמנות נוספים פורצי דרך בהופעותיו, את בואי ליווה הרכב מוסיקאים מבריקים ובולטים בתעשיית המוסיקה העולמית, שעם השנים נודעו בווירטואוזיות שלהם הן במופעי במה חיים והן בהקלטות האולפן עם בואי.

דיוויד בואי נולד בינואר, ומת בינואר. בכל ינואר, מתקבצים חברי ההרכב ויוצאים לסיור הופעות להנצחתו, במופעי במה חיים ומבצעים ממיטב להיטי דיוויד בואי. 

Mike Garson – היה חבר הלהקה הוותיק המקורב והידוע ביותר של דייוויד בואי. הוא לקח חלק ולמעלה מ 20 אלבומי בואי, כולל הסולו המדובר ביותר שלו במאסטר Aladdin Sane track. מייק הופיע עם דיוויד בשני הקונצרטים הראשונים והאחרונים שלו בארצות הברית, כמו גם 1,000 קונצרטים ברחבי העולם. על גרסון אמר בואי ……"אין טעם לדבר על היכולת שלו כפסנתרן. הוא יוצא דופן. עם זאת, יש מעט מאוד מוזיקאים, קל וחומר פסנתרנים, שמבינים באופן טבעי את התנועה ואת החשיבה החופשית הנחוצה כדי לזרוק את עצמם לניסויים. או אזורים מסורתיים של מוזיקה" לפעמים, באופן אירוני, מייק עושה זאת בהתלהבות ומשמח את ליבי רק להיות אתו באותו החדר".

Gerry Leonard- דיוויד בואי הפקיד בידיו של נגן הגיטרה המופלא את הפקת ה – Reality world tour שהניב אלבום DVD ועוד מספר אלבומים, Heathen and Reality ו The Next Day.
Carmine Rojas- רוח'אס לקח חלק בהרכב מראשיתו – גיטרה בס – וכנגן בהקלטות להיטי מולטי-פלטינה כמו Let's Dance, China Girl, Modern Love, Blue Jean, Glass Spider tours.

רוח'אס: …..הקהל המגיע להופעות ההרכב מופתע כל פעם מחדש, הם שומעים את המוזיקה כפי שהוקלטה במקור על ידינו ,מוזיקאים מקוריים של דיויד. זה מה שמבדיל את זה מכל דבר אחר. זה באמת אירוע רוחני! "

Alan Childs- המתופף של בואי בסיבוב ההופעות העולמי שלו ב- Glass Spider בשנת 1987 ובאלבום ההופעות וב- DVD. אלן מתופף מבוקש הנוהג להצטרף לסיורי ההופעות של אמנים רבים בין היתר היה חבר בלהקת הליווי של ג'וליאן לנון, רוד סטיוארט, ג'ון ווייט ורבים אחרים. אלן, מוסיקאי ענק המנגן בכל הכלים ושר באלבום הסולו שלו – EP אלן צ'ילדס Aftermath.

הופעות נוספות

Call Now Button
גלילה לראש העמוד

היי, נחמד שקפצתן/ם לבקר :)

תרצו להיות הראשונים לדעת על המופעים החדשים?
תרצו ליהנות מהטבות מיוחדות?
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהשמחה!

* הקדימו הגעתכן/ם, המופעים מתחילים בשעה הנקובה על הכרטיס שברשותכן/ם, מאחרים יופנו להושבה ביציע.

דילוג לתוכן