אסף אמדורסקי – 20 שנה למנועים שקטים
אסף אמדורסקי מנועים שקטים

אסף אמדורסקי - 20 שנה למנועים שקטים

תאריכים:

אולם:

לואי

תחילת המופע:

21:00

אורח מיוחד: שלום חנוך

אחרי הופעה ראשונה בלתי נשכחת, אשר אליה אזלו כל הכרטיסים חודש מראש – מכריז אמדורסקי על הופעה שניה בסדרת 20 שנה ל"מנועים שקטים". לילה נוסף בהיכל שבו יפרק וירכיב מחדש אמדורסקי את מושג ההופעה החיה, עם מוזיקה, תאורה, וידאו ארט וחזון אמנותי פורץ דרך.

השנה היא 1999, רגע לפני סופו של עשור סוער – תרבותית, פוליטית וחברתית, בניתוק מוחלט מהמציאות המורכבת של אותם ימים, רואה אור האלבום שהדהד אותה, אולי באופן הכנה ביותר.

מנועים שקטים, אלבומו השלישי של אסף אמדורסקי סינתז באופן מושלם בין רוקנרול הגיטרות שהביא מבית להרפתקה אלקטרונית חדשנית ומסעירה.

בתהליך חיפוש והעמקה, לאורך שלוש שנות בישול איטי, אמדורסקי ושותפיו לאלבום, רונן בר חורין, יובל אורי, מושיק קופ ואוהד קוסקי, נודדים בין אולפנים בתל אביב, מחפשים את המינון המושלם בין סאונד חם ומרגש לאמירה חדת תוקף. במהלך ההקלטות מגייס אמדורסקי את המוזיקאים אביתר בנאי, קרני פוסטל, אבישי כהן החצוצרן, חיים לרוז, רונן סאבו, יהלי סובול, סיון שביט, אפרת בן צור, שושן,זיו מטושקה ואחרים, בניסיון להרחיב את גבולות היצירה. חלק גדול מהשירים נכתב ומולחן בזמן ההקלטות.

עם להיטים נצחיים כמו "15 דקות", "רוך וקושי", "חלום כהה", "במערבולת", "כוכב" ועוד, זכה האלבום האייקוני לביקורות מהללות ולמכירות שזיכו את אמדורסקי באלבום הזהב הראשון שלו.׳מנועים שקטים׳ מככב מאז במצעדי האלבומים החשובים ושומר על מעמדו כאלבום חובה לכל חובבי המוזיקה בישראל.

סיבוב ההופעות שהתקיים עם צאת האלבום שילב אלקטרוניקה חיה, מיצגי וידאו מקוריים של נירית פלד, גיטרות מתפרצות וביטים שלא התיישנו מאז לרגע.

כעת, לציון 20 שנה לצאתו, הכריז אמדורסקי על סיבוב הופעות מיוחד, כשההופעה הראשונה בהיכל התרבות הציבה רף חדש – ונחרטה בספר הזכרונות של במת ההיכל כאחת ההופעות המושקעות והייחודיות שנראו בארץ.

__________________________________________________________

"אף אחד מאלה שנכחו אמש באולם של היכל התרבות בתל אביב לא ישכח את ההופעה החגיגית ועמוסת הכוכבים, שציינה 20 שנה לצאת האלבום המופתי של אסף אמדורסקי. מחימום המנועים האיטי ועד ההתפוצצות"

קליה מור, מאקו

"אסף אמדורסקי הוא כבר מזמן לא הילד הרע בשכונה. אבל אל תטעו בו: הוא עדיין רעב, והחלומות שלו רק גדלו. המופע לציון 20 שנה ל"מנועים שקטים" המופתי הוכיח זאת היטב: אמדורסקי עשה הכל כדי שזה לא יהיה ערב נוסטלגי דביק אלא מופע מרהיב שהבהיר שהמנועים של א"א רק מתחממים ….את הגאונות המזוקקת של אז, הוא יכול להגשים היום עם כל החזון האמנותי שלו"ו

נדב מנוחין, וואלה
"אומרים שאין "מגיע" בחיים, אבל מה שהתרחש אמש בהיכל התרבות בתל אביב הוכיח שעדיין לא המציאו משהו שיחליף עבודה קשה. ובסוף, בסוף זה חייב להגיע. 20 שנה בדיוק לאחר שהאלבום "מנועים שקטים" יצא לעולם במערה החשמלית עמוסת העטלפים בדיזינגוף סנטר, הוא קיבל את מסיבת הניצחון שלו בהיכל המוזיקה הישראלית"
עדי רובינשטיין, ישראל היום

הופעות נוספות

גלילה לראש העמוד
רגע לפני שאתם עוברים לרכישת הכרטיסים,
האם אתם כבר חברים שלנו?
חברי ההיכל נהנים מהטבות מיוחדות והם הראשונים לדעת על כל המופעים החדשים.
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה!

* השדות המסומנים הינם שדות חובה

היי, נחמד שקפצתן/ם לבקר :)

החברים שלנו הם הראשונים לדעת על המופעים החדשים
וגם נהנים מהנחות והטבות מיוחדות השמורות רק להם!
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה :)

* הקדימו הגעתכן/ם, המופעים מתחילים בשעה הנקובה על הכרטיס שברשותכן/ם, מאחרים יופנו להושבה ביציע.

Call Now Button דילוג לתוכן