נעם רותם

נעם רותם

תאריכים:

17.08.24 | יום ש׳

אולם:

צוקר

תחילת המופע:

21:00

עקבו אחרינו בעמוד הפייסבוק והיו תמיד מעודכנים:

פתיחת דלתות שעה לפני תחילת המופע
נא הקדימו הגעתכן/ם, המאחרות/ם יופנו להושבה על בסיס מקום פנוי

נעם רותם, מהכותבים המוכשרים בנוף המקומי, במופע להקה מיוחד. בעקביות ובצניעות, נעם מנהל קריירת סולו מוערכת כבר 20 שנים, מאז יצא אלבומו "חום אנושי" (2004). 

הוא פרץ לחיינו לראשונה כסולן להקת "קרח תשע" שפיזרה באוויר המפויח של גוש דן ריח של בריטפופ וגיטרות מתוקות-עוקצניות. מאז פירוק הלהקה יצא לדרך משלו, ששיאה באלבום "עזרה בדרך" שזכה לאינספור שבחים. 

נעם, זוכה פרס אקו"ם לשנת 2019, הוציא עד היום חמישה אלבומי סולו והיטיב לתאר "בצורה אותנטית וקומפקטית רגעים מחייו האישיים ומחיי כולנו" (מנימוקי השופטים בפרס אקו"ם). לאורך השנים גם כתב שירים לאמנים אחרים ביניהם ברי סחרוף, ערן צור, שי צברי, איתמר רוטשילד ועוד. 

לרגל ציון 20 שנים של קריירת הסולו ו- 30 שנים על הבמה, יעלה רותם במופע מיוחד באולם צוקר ויבצע שירים אהובים מ"קרח תשע" ומכל אלבומיו עטורי השבחים: "עזרה בדרך", "ברזל ואבנים",  "נשורת" ועד אלבומו האחרון "מעגל האור".

בנוסף יתארחו חבריו לדרך- הילה רוח ועמיר לב.

את המופע ילוו:
נטע רם- בס
מאור מיילס ויזל- גיטרה
גור שפיגל- תופים

"במופע אינטימי נטול אסקפיזם, נעם רותם הזכיר שהוא הדבר האמיתי ברוק הישראלי…הוא יוצר בלי פשרות, לא מתחנחן, ופועל בדרך הייחודית שלו. כך גם מי שלא מכיר את הקורפוס המוזיקלי של היוצר הנדיר הזה לעומקו לא היה יכול להתכחש לרגעי הקסם מעוררי הרגשות והנחמה. זה היה מעגל המוזיקה התרפויטי שאנחנו כל כך זקוקים לו עכשיו" (איה חיות, Ynet).

"כמה מהשירים הגדולים של רותם, שמלכתחילה עוסקים בנושאים כמו פוסט טראומה והתמודדויות אנושיות, היו התרופה המדויקת ביותר שאפשר לקבל. "ברזל ואבנים", "עולה ויורד", "קראת לי קין", "מדברים על הילד" ועוד רבים וטובים – כולם נשמעו עוד יותר רלוונטיים, חזקים ונוגעים ללב מתמיד" (אורי מינץ, מעריב)

"ברגע אחד הדמעות פשוט פרצו. והכול בגלל כסא צהוב וריק, ושיר מושלם…לא היה שיר מיותר בערב הזה, והבחירות מאחוריו הגיוניות: להדגיש את השלבים הבשלים והשלמים יותר שרותם אחראי להם בלעדית" (נדב מנוחין, וואלה)

הופעות נוספות

גלילה לראש העמוד

החברים שלנו הם הראשונים לדעת על המופעים והאירועים החדשים
וגם נהנים מהנחות והטבות מיוחדות השמורות רק להם!
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה :)

רגע לפני שאתם עוברים לרכישת הכרטיסים,
האם אתם כבר חברים שלנו?
חברי ההיכל נהנים מהטבות מיוחדות והם הראשונים לדעת על כל המופעים החדשים.
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה!

* השדות המסומנים הינם שדות חובה

היי, נחמד שקפצתן/ם לבקר :)

החברים שלנו הם הראשונים לדעת על המופעים החדשים
וגם נהנים מהנחות והטבות מיוחדות השמורות רק להם!
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה :)

* הקדימו הגעתכן/ם, המופעים מתחילים בשעה הנקובה על הכרטיס שברשותכן/ם, מאחרים יופנו להושבה ביציע.

Call Now Button דילוג לתוכן