מחזות זמר

אינתה עומרי

מחזמר סוחף, בכיכובה של הזמרת דיקלה ובליווי תזמורת חיה, על הזמרת הגדולה המפורסמת והנערצת ביותר בכל הזמנים – אום כולתום, המספר את סיפור חייה המרתק ורב התהפוכות.

סיפורה המדהים ומעורר ההשראה של הזמרת פאטמה איבראהים אל בלתאגי, אשר כונתה "כוכב המזרח" ויש שיאמרו בלא מעט צדק, כי היתה ועודנה, הזמרת הגדולה המפורסמת והנערצת ביותר בכל הזמנים – אום כולתום!

סיפור חייה של "הגבירה" עובר דרך מאבק אישי על הזכות לשיר אל מול חברה פונדמנטליסטית, זהות מורכבת, לאומיות ערבית ובינלאומית ושיא יצירתי בשירה הגדול והמורכב – אינתה עומרי.

משתתפים: דיקלה, ח'ליפה נאטור / גדי צדקה, יניב קלדרון, מאיר טולדנו, ריטה שוקרון, אורי סעדה, מיכאל גמליאל. 

הפקה: התיאטרון העברי.

צלילי המוזיקה

הפקה של המחזמר הקלאסי המצליח ביותר בכל הזמנים בגרסתו המלאה בנוסח עברי חדש.

העלילה: אוסטריה 1938, מריה נזירה צעירה ומלאת שמחת חיים שמתקשה לעמוד בכללי המנזר, נשלחת על ידי אם המנזר להיות אומנת לשבעת ילדיו של קפטן פון טראמפ, קצין צבא (אוסטרי) אלמן וקפדן. עד מהרה מריה הופכת את ביתם מבית של חוקים נוקשים ומשמעת ברזל לבית מלא שמחה, צחוק ו-מוזיקה. היא כובשת את לב הילדים ובהמשך את לב אביהם והשניים מחליטים להתחתן. האידליה מופרת עם כיבוש אוסטריה בידי הנאצים, והמשפחה הצעירה נאלצת להתמודד באומץ עם אתגרים וסכנות בדרכה לחיים טובים יותר במקום אחר.

בהשתתפות: רויטל זלצמן, עוז זהבי, טוביה צפיר, עדי הימלבלוי, גל פופולר, קארין שיפרין, ענאל שדה, גיל וינברג, עילי נאור, עינבל שלום, מייק פרידלנד, מיכאל רוזצ'קי, נועה אנגל, רז סלמון, יעל אברם, יעלי אייקנאר, יותם גבריאל, יולי ונטורה, אריאל דימנט, הראל גרינפלד, נויה אביגדור מסינגר / אלה סבג, איתמר שטורך / יהלי ווטסון, מיקה בראל / עדן גלסקי, יובל לוין בלכרוביץ'/ עומר מורן,  אריאל לוין בלכרוביץ' / דניאל יעקובי. 

הפקה: התיאטרון העברי.

פיאף

ניחוח צרפתי משובח מילא את היכל התרבות עם עליית המחזמר פיאף דרמה מוזיקלית מרגשת על הזמרת הצרפתייה הגדולה – אידית פיאף.

היא נולדה ברחוב "תחת שמי פריז". היא עלתה מאשפתות וכבשה את העולם. המציאות לא זימנה לה "חיים בוורוד", אך אדית פיאף, אגדה בחייה, "לא מתחרטת על כלום". סיפור חייה הוא כולו "המנון לאהבה".

הצגה קצבית, מרגשת, מצחיקה עד דמעות, המעלה שאלות נוקבות על גורלה הבלתי נמנע של אמנית גדולה. ההצגה מלווה בשיריה הנפלאים של אדית פיאף בביצוע חי ובליווי תזמורת.

בהשתתפות: יונית טובי, רני אלון, עדי אייזמן, יונתן ברנר, דבי יבלונקה, דוריס נמני, זאק פקיאל, גיא רוזן, ירמי רייך, מאיר תמם, גל שמאי, רקדנים ותזמורת. 

הפקה: התיאטרון העברי.

מייקל ג'קסון FOREVER KING OF POP

8-10.9.2022

במשך שלושה ימים הצגנו בהיכל התרבות את המופע המדובר "KING OF POP FOREVER", המופע הרשמי היחיד בעולם שמקבל את חסותה של משפחת ג'קסון ומביא לבמה את המורשת המוזיקלית שנשארה בתוקף עד היום.

במופע 40 אמנים על הבמה ובהם מיטב הקולות, המוזיקאים, הרקדנים, אמני ההיפ-הופ, תלבושות מיוחדות, עיצוב אור-קולי מדהים ואפקטים מפתיעים שיחד העבירו את הקהל מסע רגשי ועמוק דרך להיטיו הגדולים של מייקל ג'קסון!

עם יותר ממיליון וחצי צופים מרוגשים ואחרי סיבוב הופעות בינלאומי במקסיקו, צרפת, גרמניה, פולין, רוסיה, ספרד, פורטוגל ועוד המופע KING OF POP FOREVER שימח את אוהבי השירים המצליחים של מלך הפופ גם בישראל. 

הפקה: אגואיסט.

לא רק בלונדינית

היישר מברודווי לבמת היכל התרבות תל – אביב. לא רק בלונדינית הוא מחזמר בהשראת הסרט "לא רק בלונדינית" משנת 2001, בכיכובה של ריס ויתרספון, ובהשראת המחזמר של ברודווי.

העלילה: אל וודס היתה תמיד מלכת השכבה, הכי אופטימית, הכי קופצנית, הכי בלונדינית. כשהתחביבים שלה הם שופינג, אופנה וטיפוח, אפשר באמת להתבלבל ולחשוב שיש לה הכל בחיים. כך מרגישה אל – עד שאהוב ליבה, וורנר, מחליט לעזוב אותה ולחפש לו מישהי קצת יותר "רצינית".

אבל הבלונדינית הזאת הרבה יותר חכמה מכפי שהיא נראית ובשום אופן לא מוכנה לשמוע "לא". כדי להוכיח שהיא "לא רק בלונדינית" ולכבוש מחדש את ליבו של וורנר, היא אורזת את מיטב בגדיה הוורודים ואת ברוזר (כלב הצ'יוואווה שלה) ויוצאת למסע חייה – הישר לבית הספר למשפטים באוניברסיטת הרווארד היוקרתית. בליווי ועידוד בנות האחווה שלה, היא מצליחה כנגד כל הסיכויים לייצג נאשמת במשפט רצח ולהוציא אותה זכאית. על הדרך היא לומדת להכיר את עצמה ומבינה מה באמת חשוב בחיים.

בהשתתפות: אניה בוקשטיין, חנה לסלאו, ששי קשת, עוז זהבי, מיי פיינגולד / רונה לי שמעון, אוראל איזיקל ועשרות שחקנים, זמרים ורקדנים ובליווי תזמורת חיה. 

הפקה: מעיין צלנר.

The Rocky Horror Show

22-27.8.2022

היישר מבימת תיאטרון האמבסדור בברודווי, ניו יורק- רוקסי הארט, ולמה קלי ובילי פלין נחתו באולם לואי והביאו איתם את כל הריקודים, התלבושות, התפאורה והקאסט המשובח לחגיגה אחת גדולה של "כל הג'אז הזה"

ההפקה הבינלאומית של המחזמר 'שיקגו', זוכה פרסי הטוני כולל פרס המחזמר הטוב ביותר, הגיעה ל- 13 מופעים בהיכל התרבות תל- אביב. בתפקיד רוקסי הארט ליהקה ההפקה את שירי מימון ככוכבת ראשית במחזמר המצליח.

עלילת המחזמר מתרחשת בתקופת היובש של שנות ה-20 בשיקגו, ארה"ב. 'שיקגו' מביא את סיפורה של רוקסי הארט – עקרת בית ורקדנית במועדון לילה, שרוצחת את המאהב שלה אחרי שאיים לעזוב אותה. הפחד מהרשעה מוביל אותה לשטות בציבור, בתקשורת ובחברתה לתא המעצר – ולמה קלי. רוקסי הארט שוכרת את שירותיו של עורך הדין הפלילי מס' 1 בשיקגו, בילי פלין, אשר עוזר לה להפוך את הפשע הנתעב שלה לכותרות מרעישות, שהיו יכולות בקלות להיגזר מעיתוני היום.

ההפקה האמריקאית בבימויו של דיוויד היסלופ (David Hyslop) ועם הכוריאוגרפיה של דיוויד בושמן (David Bushman) הגיעה לארץ בהרכב מלא, עם התפאורה המושקעת של ג'ון לי ביטי (John Lee Beatty) והתלבושות המפוארות של וויליאם אייבי לונג (William Ivey Long).

לצד שירי מימון בתפקיד רוקסי הארט, שיחקו אמרה – פיי רייט (Amra-Faye Wright) בתפקיד ולמה קלי, טום הוויט (Tom Hewitt) בתפקיד בילי פלין, אוון הרינגטון (Evan Harrington) בתפקיד איימוס הארט, קאדי הופמן (Cady Huffman) בתפקיד מאטרון 'מאמא' מורטון ורייאן לואו (R. Lowe) בתפקיד מארי סאנשיין.

הפקה: דודי ברקוביץ'

שיקאגו

7-16.3.2019

ההפקה המקורית מהווסט אנד בלונדון הגיעה לראשונה לישראל למספר מופעים מוגבל בהיכל התרבות תל אביב, במסגרת סיבוב הופעות עולמי של תיאטרון אמבסדור Ambassadors Theatre בבימויים של כריסטפר לוסקומב וטוני קסטרו.

מופע האימים של רוקי הוא מחזמר שכתב והלחין ריצ'רד או'בריאן כהומאז' הומוריסטי לסרטים מז'אנר סרטי המדע הבדיוני וסרטי האימה שהיו נפוצים בארצות הברית בין שנות ה-40 ועד לתחילת שנות ה-70 של המאה ה-20

ג'ים שרמן האוסטרלי הפיק וביים את ההפקה הלונדונית המקורית של המחזמר, שהועלתה לראשונה ב-19- ביוני 1973 לפני שעברה למקומות אחרים, ועד שירדה ב-13 בספטמבר 1980 לאחר 2,960 הופעות וכן זכייה בפרס Evening Standard Award עבור המחזמר הטוב ביותר לשנת 1973. בשנת 1974 התקיימה הופעת הבכורה של המחזמר בארצות הברית, במהלך השנים הועלה המחזמר אין ספור פעמים, בהפקות בינלאומיות שונות, בכל רחבי העולם, וכמובן בברודווי ובווסט אנד.

בשנת 1975 עובד המחזמר לסרט קולנוע בבימויו של ג'ים שרמן, שמבוסס על תסריט מאת שרמן וריצ'רד או'בריאן שגם הלחין את השירים הסרט נחשב כיום לסרט הפולחן בשם "עולם הקולנוע של רוקי" עם מעריצים ברחבי כל העולם.

הפקה: משה יוסף.

גלילה לראש העמוד
רגע לפני שאתם עוברים לרכישת הכרטיסים,
האם אתם כבר חברים שלנו?
חברי ההיכל נהנים מהטבות מיוחדות והם הראשונים לדעת על כל המופעים החדשים.
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה!

* השדות המסומנים הינם שדות חובה

היי, נחמד שקפצתן/ם לבקר :)

החברים שלנו הם הראשונים לדעת על המופעים החדשים
וגם נהנים מהנחות והטבות מיוחדות השמורות רק להם!
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה :)

* הקדימו הגעתכן/ם, המופעים מתחילים בשעה הנקובה על הכרטיס שברשותכן/ם, מאחרים יופנו להושבה ביציע.

Call Now Button דילוג לתוכן