מחול

מחול חדש: סדרת המחול באולם צוקר- עונה 2

מרץ – יוני 2023

לאור ההצלחה שרשמה סדרת המחול הראשונה, קיימנו סדרה נוספת באולם צוקר. הסדרה השנייה, בניהולה האמנותי של רננה רז, אשר הביאה למרכז במת צוקר את האסתטיקה הפיזיולוגית של הגוף המבוגר, אינטימיות והפער בין האופן שבו מוצגת אהבה לבין איך שהיא נחווית על ידי יחידים, חגיגה של הגוף החי וחיוניותו וגם קצת ניחוח ספרדי.

הסדרה אירחה כוריאוגרפים ויצירות מעוררות מחשבה, בהירות ומקוריות, באמצעותן נוצר קשר עם קהלים חדשים אשר הוזמנו לצפות במחול, לחשוב ולהתרגש מתנועה וגוף באופן בלתי אמצעי. 

גוף ותנועה- שני דברים כה משמעותיים בחייהם של בני-אדם, דרכם אנו חווים את העולם ואת מקומנו בתוכו. אמנות המחול יכולה וצריכה להיות דלת פתוחה ומזמינה לחוויה אנושית, אישית ואוניברסלית.
במסגרת הסדרה, לפני כל מופע התקיימה שיחה עם היוצר/ת על מלאכת הכוריאוגרפיה ויחד שורטטה מפה דרכה ניתן לקרוא ולגלות מחדש את היצירה. 

מופעי הסדרה:
גלית ליס – 'כחולות'
הלל קוגן- 'THISISPAIN'
רוני חדש –  'פרקים של חדווה'
יוסי ברג ועודד גרף -WHEN LOVE WALKED IN

מחול חדש: סדרת המחול באולם צוקר – עונה 1

אפריל – יוני 2022

סדרת מחול מיוחדת בה השתתפו שישה יוצרים בכירים וצעירים, יוצרי המחול העכשווי בישראל, ביוזמת היכל התרבות, ובניהולו האומנותי של יאיר ורדי הכוריאוגרף ומייסד מרכז סוזן דלל.

סדרה של שישה מופעים השונים כל כך האחד מרעהו והמביאים את צבעי המחול הישראלי העכשווי על מכלול גווניו השונים, לאולם צוקר המהודר, לראשונה בהיכל התרבות. 

היוצרים שנבחרו להשתתף בסדרה הראשונה, משקפים את המנעד הרחב של היצירה הישראלית.

מופעי הסדרה: 
להקת הפלמנקו הישראלית – The Flamenco Show
עדי בוטרוס – 'עוד דבר אחד'
רננה רז – 'שישה עשר מיתרים וגוף אחד'
רנה שינפלד אבי קייזר וסרג'יו אנטונינו – 'פגישה'
שקטק – '7 בום'
אורלי פורטל – 'פקרוני'

ורטיגו

יוני 2023

פרויקט חינוכי מקורי ביוזמתם ובניהולם האמנותי של זהר שרון ורועי אופנהיים, בו שיתפו פעולה סטודנטים מ- 'רימון ביה"ס למוזיקה', סטודנטים מ- הסדנא להכשרת רקדנים של להקת המחול 'ורטיגו', בניהולה האמנותי של קרן בגון חורש, ונגני 'תזמורת המהפכה'.

יצירות חדשות לתזמורת ואלקטרוניקה, פרי עטם של הסטודנטים מרימון שימשו כפס-קול ליצירות מחול מקוריות, לצד קטעים נבחרים מתוך הרפרטואר של להקת ורטיגו.

השותפים לפרויקט הציגו לקהל מופע מרגש שכולו יצירה ישראלית מקורית של מוזיקה ומחול.

מובי D- תיאטרון מחול אבשלום פולק

2023

תיאטרון מחול אבשלם פולק, בשיתוף האמנים מיכאל פאוסט ודוד פולונסקי, הציג באולם צוקר מספר רב של מופעים בהשראת סגנון הכתיבה המהפכני של הרמן מלוויל, בספרו המרהיב מובי-דיק, והעביר את הקהל חוויה של מסע תיאטרלי בלתי נשכח.

חוויה רב-חושית אסתטית המתחוללת בעולמות הנשלטים בידי כוחות תת-תודעתיים של אורות וצללים, המרצדים ומתערבבים אלה באלה עד לכדי התמזגות של גוף, שפה, מילה, טעם, איור ומוזיקה.

במופע השתתפו הרקדנים:  צבי פישזון, מאטס ואן רוסום, רבקה לאופר, רייקה שיראסאקה, אורן רביב, דורון לבנון, פטריק דה האן ואחינועם חי.

גלילה לראש העמוד
רגע לפני שאתם עוברים לרכישת הכרטיסים,
האם אתם כבר חברים שלנו?
חברי ההיכל נהנים מהטבות מיוחדות והם הראשונים לדעת על כל המופעים החדשים.
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה!

* השדות המסומנים הינם שדות חובה

היי, נחמד שקפצתן/ם לבקר :)

החברים שלנו הם הראשונים לדעת על המופעים החדשים
וגם נהנים מהנחות והטבות מיוחדות השמורות רק להם!
הצטרפו לחברים שלנו והיו חלק מהמשפחה :)

* הקדימו הגעתכן/ם, המופעים מתחילים בשעה הנקובה על הכרטיס שברשותכן/ם, מאחרים יופנו להושבה ביציע.

Call Now Button דילוג לתוכן