מאחורי השירים – עונה שניה
מאוחרי השירים יואב קוטנר מארח

"מאחורי השירים" - עונה שניה

תאריכים:

05.03.20 - 07.11.19

אולם:

צוקר

תחילת המופע:

20:30

ביותר משלושים שנות הקריירה שלו, ברדיו ובטלוויזיה, פגש יואב קוטנר עשרות מטובי היוצרים והמבצעים במוסיקה הישראלית. בפגישות אלו נוצר במשך השנים קשר אישי מיוחד בין המרואיינים והמראיין, ונשמע כאילו השיחה שלהם היא מפגש בין חברים.

בסדרה "מאחורי השירים" המתקיימת זו העונה השניה ובבלעדיות באולם צוקר, בהיכל התרבות תל-אביב מעביר קוטנר את התחושה הזו אל הבמה. בשיחה אישית, נעימה אך מעמיקה, נכנסים האמנים אל מאחורי הקלעים של יצירתם ודרכם האמנותית הם מדגימים קטעי שירים, נזכרים בכל מיני שלבים בדרך וגם מבצעים גרסאות מיוחדות ללהיטיהם הגדולים.
זו אינה הופעה רגילה וגם לא רק שיחה… זהו שילוב ייחודי של השניים – מדברים מוסיקה.

אחינועם ניני 7.11.19
כמעט 30 שנה לתחילת הקריירה של אחינועם וגיל דור עם האלבום -"אחינועם ניני וגיל דור בהופעה חיה" והם לא מפסיקים לחפש דרכי ביטוי חדשות, בעברית ואנגלית, בג'אז ורוק, מוסיקה אתנית ומוסיקה קלסית, שירים מקוריים ומזמורים נפוליטניים, הם צמד ובתמיכתו היא המובילה. עם החיבור שלה לתימניות בשורשיה והאמריקניות שבהתבגרותה. היא מצאה את קולה המיוחד, משלבת אילתור וחופש עם דיוק מופלא בשירתה הצלולה. היא מצליחה מאד גם בעולם, כבר כמעט 30 שנה , ותמיד בדרכה שלה וללא כל מורא . ביושר חריצות וכישרון ענק ויוצא דופן .
הפנים היפות של התרבות הישראלית – אחינועם ניני
השגרירה מס. 1 של ישראל ברחבי העולם!

מתי כספי 19.12.19
מתי כספי הוא כנראה המוסיקאי הישראלי הפורה ביותר בזמר העברי החדש. בחמישים שנות פעילותו הוא הלחין, עיבד, הפיק, ניגן ושר מאות שירים שהפכו ללהיטי ענק ולקלסיקה ישראלית. תמיד עם כישרון מלודי מדהים, תמיד במגוון סגנונות מוסיקליים, המצאות הפקה, סאונד וביצוע, שיתופי פעולה מרתקים עם מוסיקאים אחרים… מבלי לוותר אף פעם על ייחודיותו. אין אף מוסיקאי ישראלי אחר שעשה כל כך הרבה, בכמות ובאיכות. והוא גם איש שיחה מאד מצחיק.

רונה קינן 2.1.20
כבר כשהיתה בת 18 נחשבה רונה קינן להבטחה גדולה במוסיקה הישראלית. זמן קצר לאחר מכן היא התחילה לממש כמלחינה, כותבת, זמרת וגם גיטריסטית יוצאת מהכלל. תחילה בשותפות עם אחרים (ערן צור בשירי יונה וולך, טל גורדון) ומשנת 2004 בעיקר כסולנית. חמישה אלבומים נהדרים, אין ספור הופעות, ויצירה שמתפתחת ומעמיקה, לא מוותרת על אמירה אישית וחברתית פוליטית… תמיד בקול צלול ונקי, בשירה שמשלבת עדינות ודיוק וכבוד לטכסט עם צרחה שקטה.

דני רובס 5.3.20
הוא לגמרי סלף-מייד-מאן. לימד את עצמו לנגן, להלחין, לכתוב, לשיר, לעמוד על במה. תחילה בעזרת שותפים כמו שלמה ארצי, אריק סיני, מתי כספי ועוד, ומאז 1983 כזמר ויוצר עצמאי בעל זהות מיוחדת ואמירה אישית שנשמעת… לגמרי הוא. לא דומה לאף אחד אחר. 11 אלבומי סולו, אלפי הופעות, והמון שירים נפלאים לעצמו ולאחרים הפכו את רובס לאחד האמנים המצליחים והיציבים של ימינו.

מחיר הסדרה 350 ₪
מחיר כרטיס בודד 110 ₪

הופעות נוספות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן