סנאטאם קאור – Peace Through Sacred Chant
סנאטאם קאור לראשונה בישראל

סנאטאם קאור - Peace Through Sacred Chant

תאריכים:

אולם:

צוקר

תחילת המופע:

20:30

לאחר הרבה שנים של ציפייה אנחנו מתרגשים מאוד לבשר על הופעתה של סנאטאם קאור לראשונה בישראל.

סנאטאם קאור, אישה עם קול של מלאך, זמרת המוערכת על ידי מיליונים מחובבי מוזיקת העולם, ז'אנר בו היא משמשת כקול עולמי מוביל, כששירתה המופלאה נשמעת מכל עבר.

החל מסטודיואים של יוגה ומדיטציה בכל רחבי העולם, להופעות סוחפות הממלאות אולמות של אלפים באירופה, אמריקה, אסיה, שנה אחר שנה אחר שנה ועד לפסטיבלים וטקסים מיוחדים ברחבי תבל.

סנאטאם מגיעה עם הלהקה שלה כחלק מהטור הבינלאומי שלה לערב חד פעמי, נדיר ומיוחד של שירה מקודשת, מנטרות עתיקות ותפילות של שלום ואחדות בהיכל התרבות בלב ליבה של תל אביב, אולם עם אקוסטיקה מיוחדת, בית לפילרמונית ולאינסוף קונצרטים ומופעים, לא מצאנו מקום מתאים וראוי יותר.

זהו קונצרט שהוא יותר טקס מדיטטיבי המוני, כשהקהל משתתף לפרקים בשירה ולוקח חלק, האנרגיה שנוצרת בחלל, הריפוי והרטט של השירה והמוזיקה, הביחד, האחדות, הצלילים, הכוונה, האחד שנולד, כל אלו מייצרים חוויה עוצמתית ובלתי נשכחת של התעלות שהיא מעבר לזמן ומקום.

מסע ההופעות העולמי של סנאטם מנגיש את המוזיקה המרוממת והיפייפיה של הזמרת, הסופרת ואשת האור האמריקאית לקהלים מרחבי העולם, כשהיא מבצעת יצירות מהאלבום החדש "Beloved", ושירי מוזיקת עולם אהובים שנבחרו בקפידה מאלבומיה הקודמים.

הופעות נוספות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן