מופע פתיחה חגיגי
A Bowie Celebration

A Bowie Celebration

תאריכים:

30.01.20

אולם:

לואי

תחילת המופע:

21:00

במסגרת פסטיבל החורף בהיכל התרבות של תל אביב
"זה לא להקת כיסוי. זו הלהקה בפועל. זה קרוב ככל שאתה הולך להגיע לבואי" (Evan Rachel Wood).

מייק גרסון שניגן עם בואי תקופה ארוכה, הוא העוגן של הערב הנפלא הזה. לצד מוזיקאים ווקליסטים מהשורה הראשונה שגם להם יש עבר עשיר עם בואי:

Gerry Leonard, Carmin Rojas, Charlie Sexton, and Alan Childs.

Bowie Celebration tour – מופע בלתי נשכח ומוערך במיוחד של שירי בואי עם ווקאליסטים ברמה עולמית ותמהיל להיטי בואי מחמישים שנות עשייה אמנותית.

Mike Garson: היה חבר הלהקה הוותיק המקורב והידוע ביותר של דייוויד בואי. הוא לקח חלק ולמעלה מ- 20 אלבומי בואי, כולל הסולו המדובר ביותר שלו במאסטר Aladdin Sane track. מייק הופיע עם דיוויד בשני הקונצרטים הראשונים והאחרונים שלו בארצות הברית, כמו גם 1,000 קונצרטים ברחבי העולם. על גרסון אמר בואי: "אין טעם לדבר על היכולת שלו כפסנתרן. הוא יוצא דופן. עם זאת, יש מעט מאוד מוזיקאים, קל וחומר פסנתרנים, שמבינים באופן טבעי את התנועה ואת החשיבה החופשית הנחוצה כדי לזרוק את עצמם לניסויים, או אזורים מסורתיים של מוזיקה" לפעמים, באופן אירוני, מייק עושה זאת בהתלהבות ומשמח את ליבי רק להיות אתו באותו החדר"…….

Gerry Leonard: דיוויד בואי הפקיד בידיו של נגן הגיטרה המופלא את הפקת ה – Reality world tour שהניב אלבום DVD ועוד מספר אלבומים, Heathen and Reality ו The Next Day.

Carmine Rojas: רוח'אס לקח חלק בהרכב מראשיתו – גיטרה בס – וכנגן בהקלטות להיטי מולטי-פלטינה כמו:

Let's Dance, China Girl, Modern Love, Blue Jean, Glass Spider tours.

רוח'אס: "הקהל המגיע להופעות ההרכב מופתע כל פעם מחדש, הם שומעים את המוזיקה כפי שהוקלטה במקור על ידינו, מוזיקאים מקוריים של דיויד. זה מה שמבדיל את זה מכל דבר אחר. זה באמת אירוע רוחני!"

Alan Childs: המתופף של בואי בסיבוב ההופעות העולמי שלו ב- Glass Spider בשנת 1987 ובאלבום ההופעות וב- DVD. אלן מתופף מבוקש הנוהג להצטרף לסיורי ההופעות של אמנים רבים בין היתר היה חבר בלהקת הליווי של ג'וליאן לנון, רוד סטיוארט, ג'ון ווייט ורבים אחרים. אלן, מוסיקאי ענק המנגן בכל הכלים ושר באלבום הסולו שלו – EP אלן צ'ילדס Aftermath.

Charlie Sexton: גיטרה ושירה, מידידיו הקרובים ביותר של דיוויד בואי, נפגשו לראשונה כשהצטרף להקלטת האלבום Never Let Me Down.

סקסטון הצטרף לסיבוב ההופעות Glass Spider.
סקסטון הופיע והקליט עם בוב דילן, סקסטון ותרומה מכרעת לפסקול הסרט הנודע "תלמה ולואיז" והופיע בסרט "Best Motion Picture" שזכה באוסקר "ילדות", וידוע בעיקר בזכות להיט הסולו שלו "Beat's So Lonely" של Beat. להקת Arc Angels.

הופעות נוספות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן