כנס מדע ותודעה
כנס מדע ותודעה

כנס מדע ותודעה

תאריכים:

07.11.20 - 05.11.20

אולם:

לואי

תחילת המופע:

08:45

ד"ר ברוס ליפטון – ד"ר ג'ו דיספנזה – גרג בריידן

  • 5-6-7 בנובמבר 2020
  • שעות: 18:00- 8:45

תרגום אודיו סימולטני לעברית עם אוזניות בתשלום נוסף.

  • סדנת יום שלם עם ד"ר ברוס ליפטון 5.11.2020
  • סדנת יום שלם עם ד"ר ג'ו דיספנזה 6.11.2020
  • סדנת יום שלם עם גרג בריידן 7.11.2020

שלושה מהמדענים, המומחים והסופרים מהמובילים בעולם בתחום המדע והתודעה מגיעים לישראל לכנס עמוס במידע, בן שלושה ימים. יחד הם משלבים עשרות שנים של מחקר, לימוד, תגליות, ידע ותרגול של אמיתות בלתי ניתנות לערעור של עוצמתם המדהימה של הלב האנושי, המוח, הדעת, הגוף והרוח להתגבר ולהתעלות על כל אתגר, כך שתוכלו להפוך להוויות העוצמתיות באמת שהנכם.

תורתם העמוקה וחוכמתם מעוררות השראה ועוזרות לשנות את חייהם של מיליוני אנשים ברחבי העולם. החוויה של כולם יחד בכנס אחד היא לא פחות מאשר יוצאת דופן, והזדמנות נדירה מאוד! כל אחד מהם יציג תוכנית של יום שלם שתגיע למעמקי עבודתם ותורתם. תוכלו לשמוע אודות המידע העדכני ביותר ופורץ הדרך, להתנסות, לתרגל ולקבל כלים ליישום בחיי היומיום שלכם ובנתיב ההתפתחות הרוחנית.

תגבירו את המודעות שלכם ותרחיבו את התודעה שלכם. תוכנית זו נועדה לתת לכם את ההזדמנות לבצע את העבודה העמוקה יותר שמהווה את המיקוד של זמננו עם המורים המשמעותיים האלה. מקום בו אנשים מכל רחבי הארץ והעולם יתכנסו יחד על מנת לגלות ולעשות פריצות דרך ושינויים אישיים יוצאי דופן, לחוות רמות גבוהות יותר של תודעה, מודעות ומצבי הוויה.

הופעות נוספות

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן